EQUIST ailesi büyüyor

“Türkiye’de at ve binicilik sektöründe ilk defa uluslararası ticari fuar konseptinin uygulaması olan EQUIST, 5. kez sektörün ticari faktörlerini bir araya getiriyor,” diyen EKO Fuarcılık Fuarlar Müdürü Altınay Bekar “EQUIST, sadece ticari kurumların sektöre ivme katmak için bir araya geldikleri bir organizasyon değil aynı zamanda eğitici, öğretici ve bir o kadar da eğlenceli aktivitelerin festival havasında bir arada olduğu bir fuar olma özelliği taşıyor,” diye ekledi.

“2012 yılında ilk yola çıktığımızda yanımızda olan firmalar, Türk atçılık sektörünün gelişip, büyümesinin öneminin o zaman da farkındalardı, şimdi de destekleri ve yaptıkları çalışmalar ile sektörü geliştirmek için adımlar attıklarını fiilen gösteriyorlar,” diyen Altınay Bekar son olarak, “EQUIST ailesine katılıp uluslararası büyümeyi hedefleyen atçılık sektörüne katkılarını sunmak isteyen her kurum ve kuruluşu 11-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Veliefendi Hipodromu’nda bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST  İstanbul Horse Show

Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, 11-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Türkiye Jokey Kulübü bünyesinde yer alan İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilecek. EQUIST’ in katılımcılarının büyük çoğunluğu at ve binicilik dünyasının önemli markalarını temsil edecek. At ve binici kıyafetleri, at üreme, besleme, bakım, tedavi, taşıma, spor ve yarışma amaçlı eğitim, box, tavla, açık-kapalı manej gibi sektörün her türlü gereksinimine yanıt verecek ürün ve hizmet gruplarının örnekleri, EQUIST’de sergilenecek. Türkiye’den fuarı ziyaret edecek olan amatörler ve profesyonel at camiası üyeleri dışında, Ortadoğu ve Arap ülkeleri ile Orta Asya Türki Cumhuriyetleri’nden katılımın yüksek olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir