EQUITANA 2022: Binicilik Sporlarının Dünya Çapındaki Fuarı 50. Yaşını Kutlayacak

EQUITANA doğum gününü kutlamaya hazırlanıyor ve atçılık camiasını 7-13 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Essen’deki büyük yıl dönümü etkinliğine davet ediyor.

EQUITANA 2022, 1972’deki prömiyerden bu yana ilk kez, binicilik dünyasını yeniden çift yıl içerisinde bir araya getirecek ve aynı zamanda, endüstrinin en büyük uluslararası fuarı 50. yıl dönümünü kutlayacak.

Dokuz Gün Yerine Yedi Gün Sürecek

EQUITANA, çok sayıda ırkı ve binicilik stilini geniş bir izleyici kitlesine sunmuş, bilgi aktarmış ve unutulmaz deneyimler yaşatmıştır. EQUITANA Direktörü Christina Uetz “Bu geleneği önümüzdeki yıl da devam ettirmek istiyoruz. Yeni belirlenen tarih 50 yılın ardından yıl dönümünü kutlamak için tarihi bir fırsat sunmaktadır.” diye vurguluyor. Uetz, bu nedenle Mart 2021’de etkinliğin iptal edilmesinin ardından ziyaretçilere ve katılımcılara bir alternatif sunma sözünü tutuyor ve ekliyor: “Messe Essen ile büyük ölçüde EQUITANA’nın olağan çerçevesine denk gelen bir dönem bulduğumuz için mutluyuz.” Önümüzdeki yıl, Dünya Binicilik Şovu dokuz gün yerine yedi gün sürecek ve ilk kez Paskalya tatilinde yapılacak. “Böylece hafta içi günlerde de daha fazla ziyaretçinin Essen’e gelme fırsatı bulacağını umuyoruz.”

EQUITANA’nın 50. Yıldönümünde İnovasyon Ödülü Verilecek

Dünyanın her yerinden katılımcılar ve tanınmış markalar, modernize edilmiş sekiz fuar salonunda ürünlerini ve yeniliklerini sergileyecek. Sektördeki en yaratıcı gelişmeler, yıldönümünde yine günlük yaşamı daha güzel, daha güvenli ve daha kolay hale getiren çok sayıda kategorideki ürünlere odaklanacak olan İnovasyon Ödülü ile onurlandırılacak. Deneyimli eğitmenler derslerde ve eğitim akşamlarında başarıya ulaşmanın yollarını öğretecek. Fuar gününün en önemli özelliği at ve insan arasında büyülü anların yaşandığı Hop Top Show olacak. Bu nedenle, takviminize EQUITANA’nın doğum gününü not etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir