Truva Dergisi Spoga ve Americana Fuarı’nda

Köln’de Spoga ve Ausburg’da Americana, Almanya’nın atçılık alanındaki iki ayrı içeriğe sahip atçılık fuarı olarak ilgi gördü. B2B odaklı Spoga, 3-5 Eylül tarihleri arasında amatör atçılığın kalbinin attığı Almanya’dan dünyaya atçılığın kış modasını gözler önüne serdi.

32 ülkeden 425 katılımcı ile gerçekleşen Spoga, bu yıl yüzde 60’ı yurt dışından olmak üzere yaklaşık 39.000 ziyaretçiyi ağırladı.

Köln’de düzenlenen fuarda binici ve at kıyafetlerinden eyer, kask gibi at ekipmanlarına, at sektörüne yönelik bakım, sağlık ve beslenme gibi ürün profillerine yer verildi.

Sektörün bir sonraki buluşması 4-6 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

6-10 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenen Americana Fuarı, isminden de anlaşılacağı gibi Avrupa’da oldukça büyük ilgi gören Amerikan atçılık kültürüne yönelik şov ağırlıklı ve B2C nitelikli bir fuar. Truva ekibi, Americana fuarındaki şovları ve etkinlikleri sizler için kaydetti.

Truva ekibi, at ve binicilik sektörünün bu önemli buluşma noktasında çeşitli etkinlikleri takip ederken, yeni teknolojik çalışmalar ve bilimsel gelişmeler ışığında oluşan ürün çeşitliliğini ilgili firma stantlarında görüp detaylı incelemelerde de bulundu. Türkiye’nin başta At ve Biniclik Fuarı EQUIST olmak üzere uluslararası nitelikteki atçılık etkinliklerini tanıtan ekip, Spoga ve Americana’dan dopdolu görüntüler getirdi.

Son derece verimli geçen temaslarda bulunarak sektörün önde gelen temsilcileriyle bilgi alışverişinde bulunduklarını belirten Truva At ve Binicilik Dergisi Genel Yayın Yönetmeni İlker Altun; “Spoga, Avrupa atçılık sektörünün önemli bir buluşma noktası. Truva ekibi olarak sektörün kalbinin attığı fuardan önemli ve yeni bilgilerle ayrıldık. İzlenimlerimizi yayınlarımız aracılığıyla okurlarımıza dolayısıyla da sektöre aktarma imkanımız olacak.” dedi.


Video


Fotoğraf Galerisi

[envira-gallery id=”242″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir